خرداد 07 1399 01:52
فهرست
پیوندهاسوم دی ماه روز ثبت احوال
سوم دی ماه روز ثبت احوال

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال اصفهان، به مناسبت روز ملی ثبت احوال مراسمی در سالن همایش خانه معلم  اصفهان برگزار گردید

این مراسم با حضور مدیر کل و معاونین ثبت احوال اصفهان ، ر ئیس اداره حراست ، ذیحساب اداره کل ، روسا و سرپرستان ادارات تابعه ، کارشناسان و کارمندان اداره کل و ادارات  ثبت احوال سراسر استان و کارمندان منتخب نمونه برگزار گردید .

در این جلسه  پس از قرائت قرآن مجید ،  پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و سرود ثبت احوال ابتدا   مولودی خوانی به مناسبت آغاز  هفته وحدت و میلاد با سعادت حضرت محمد و امام صادق ( ع )  انجام شد .

سپس  غلامرضا مظاهری  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل  ضمن تبریک روز ملی ثبت احوال و هفته وحدت و خوش آمد گویی به حضار ، در رابطه با عملکرد 9 ماهه اداره کل  ثبت احوال استان اصفهان  گزارشی ارائه نمود.

در ادامه  این مراسم نکوداشت روز ملی ثبت احوال مهندس حاجی رحیمیان ضمن عرض تبریک این روز ملی به مرزبانان اسناد هویتی از تمامی همکاران که برای پیشرفت ثبت احوال تلاش میکنند تشکر و آرزوی موفقیت و سر بلندی  نمود .

وی همچنین  ضمن قرائت پیام ریاست محترم سازمان و استاندار اصفهان جهت حاضرین جلسه  در رابطه با پیشرفت های ثبت احوال استان اصفهان سخن گفت و موفقیت ثبت احوال را یک موقعیت کلیدی برای کشور دانست

مهندس حاجی رحیمیان در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان ساخت : با توجه به نزدیکی به انتخابات مجلس و خبرگان رهبری ثبت احوال امسال وظایف مهم و خطیری بر عهده دارد که انشا اله بخوبی از عهده آنها بر خواهیم  آمد . 

در پایان این مراسم از کارمندان نمونه استان تقدیر و به آنان لوح تقدیر و کارت هدیه  توسط مدیر کل ، معاونین  ، حراست ، و امام جماعت اداره کل تقدیم گردید   . 

گفتنی است آئین مراسم نکوداشت با نمایش طنز ،تقلیدصدا ، اجرای موسیقی سنتی و موسیقی پاپ همراه بود .

نظرات
پیغامی ارسال نشده است.
ارسال نظر
برای ارسال پیغام لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
امتیازات
امتیاز دادن فقط برای اعضاست.

برای امتیاز دادن یا ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

امتیازی داده نشده است.
ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی